вывоз мусора в Харькове

Вивіз будівельного сміття в Харкові — компанія «Джин»

Вивіз будівельного сміття в Харкові — невід’ємна частина роботи по завершенні будівництва.  Коли стіни зведені і оштукатурені, дах перекритий, перекриття залиті стяжкою, а вікна і двері вставлені — залишається одне — розібратися з горами будівельного сміття, що скупчилося на будмайданчику.  Вивіз будівельного сміття може знадобиться при ремонті, демонтажі будівель, зведенні комунікацій.

Цегляний і шлакоблочний бій, залишки бетонних плит, старі металопластикові віконні рами і дерев’яні дверні прорізи, частини гіпсокартону, мішки, клей, дошки, металобрухт … Це лише мала частина того, що необхідно правильно утилізувати для безпеки навколишнього середовища і для того, щоб не отримати  штраф.  Сміття подібного роду не може бути винесено або вивезено до найближчих сміттєвих контейнерів.  Тому потрібно спецтехніка і навчені досвідчені мастерутіа, які займуться очищенням будмайданчика.

Компанія «Джин» пропонує послуги з вивезення будівельного сміття в Харкові.  Ми з радість допоможемо вам розпрощатися з наслідками будівництва або ремонту.  Все, що вам потрібно — зробити телефонний дзвінок і укласти договір на надання послуг подібного роду.  За доступну ціну наші фахівці з власною технікою вирішать проблему належним чином.

 

вывоз мусора в Харькове

Чому варто оформити замовлення на вивезення будівельного сміття в Харкові в «Джин»

  1. Тому що ми надаємо послугу комплексно. Вам не доведеться окремо орендувати спеціалізований вантажний транспорт, наймати команду вантажників. У нашому автопарку є вся необхідна техніка: навантажувачі, самоскиди, міні-екскаватори.
  2. Ви не будете мати проблем з установами, контролюючими утилізацію сміття. Адже складування будсміття біля комунальних баків в межах міста карається штрафом.
  3. Приймете участь в забезпеченні екології. Частину сміття ми транспортуємо на вторинну переробку, іншу — в спеціальні приймачі.
  4. Ми працюємо швидко і якісно. Добре ім’я компанії важливо для нас. Щоб його зберегти ми гарантуємо максимальний результат.
  5. Своїм клієнтам ми пропонуємо доступні ціни, зберігаючи високий рівень сервісу і відмінна якість виконаних робіт. Крім цього, ви можете добре заощадити, якщо до приїзду вантажників самостійно упакуєте частину будівельного сміття в спеціальні мішки. Вартість послуги залежить від обсягу робіт, кількості і виду необхідної спецтехніки, місця розташування об’єкта, необхідності підніматися і спускатися по поверхах.
  6. Акуратність. Збереження об’єкта — то, що гарантує наша команда.

У компанії «Джин» ви можете замовити послугу з вивезення будсміття для:

— квартир, будинків, заміських ділянок;

— громадської території;

— комерційної організації;

— очищення промислової території;

— компаній з виробництва будматеріалів і ін.

 

Ми працюємо без перерв і вихідних і допоможемо розібрати будь-завал.  Наша професійна команда гарантує швидкий результат.  Вивіз будівельного сміття в Харкові?  — Легко разом з «Джин»!

 

Детальна інформація за тел.:

+38 (097) 808 08 00
+38 (066) 800 80 00
+38 (073) 700 80 00

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.