вантажні перевезення харків

Вантажні перевезення (Харків) — від компанії «Джин»

Вантажні перевезення (Харків) одна із затребуваних логістичних послуг на сьогоднішній день.  Напевно, кожен хоч раз у житті стикався з необхідністю транспортування особистих речей при квартирних переїздах, перевезення офісних меблів і техніки і т.д.

У будь-якому мегаполісі самостійні вантажоперевезення викликають масу клопоту — це і пробки на вулицях міста, і підйом (спуск) на поверх, пошук підходящої машини.  Для того, щоб позбутися від зайвого головного болю і переживань ми рекомендуємо звернутися в спеціалізовану компанію «Джин».

У нас є власний автопарк автомобільної техніки різної місткості для перевезень вантажів, а також ми надаємо необхідну послугу з навантаження і вивантаження коробок, меблів, техніки і ткд. Ефективність вантажоперевезень залежить і від збереження вантажів, які необхідно перенести.  Наші вантажники мають багаторічний досвід в наданні подібних послуг, тому ваші речі будуть в цілості й схоронності будуть доставлені з пункту А в пункт Б.

 

вантажні перевезення харків

5 причин замовити послугу вантажоперевезення (Харків) у компанії «Джин»

  1. Кваліфіковані й досвідчені водії та вантажники. Професіоналізм наших співробітників — те, чим ми пишаємося. Наші водії добре знають місто і з легкістю об’їдуть пробку.  Вантажники (Харків) вміють поводитися з різними видами вантажів, за додаткову плату допоможуть упакувати все в кращому вигляді.  Наша компанія має досвід перевезення великогабаритних, крихких, складних і цінних видів вантажу.
  2. Відповідальність за виконані послуги. Ми дорожимо своєю репутацією, тому намагаємося зробити все на вищому рівні, враховуємо побажання клієнтів. Зверніть увагу, що ми не займаємося транспортуванням крадених вантажів і не приймаємо підозрілих замовлень.  Всі переговори з клієнтами записуємо і зберігаємо в архівах, щоб уникнути неоднозначних ситуацій.  Таким чином, наші клієнти відчувають себе захищеними.
  3. Грамотна логістика по Харкову і регіону. Для клієнтів ми завжди підбираємо відповідну машину по місткості, щоб не нести зайвих витрат за пусте місце в кузові вантажівки. Наші диспетчери зорієнтують по вантажопідйомності в залежності від потреб клієнта.
  4. Доступні та вигідні тарифи. Наші ціни прозорі і не включають в себе приховані націнки.
  5. Точність і пунктуальність. Замовлений транспорт для вантажоперевезень завжди приїжджає вчасно. Досвідчені диспетчери знають скільки в середньому часу необхідно на те чи інше навантаження.  Тому вам ніколи не доведеться чекати даремно.

 

Крім вантажоперевезень і послуг вантажників (Харків), транспортна компанія «Джин» пропонує і інші послуги:

 — вивіз будівельного сміття в Харкові;

— прибирання та вивезення снігу в Харкові;

— ремонт спецтехніки;

— оренда спецтехніки та іншого обладнання (наприклад, будівельні ліси, дорожні катки, навантажувачі тощо).

 

Ми бажаємо Вам вдалого переїзду або транспортування і зі свого боку готові взяти на себе всі клопоти по його організації.

Детальна інформація за тел.:

+38 (097) 808 08 00
+38 (066) 800 80 00
+38 (073) 700 80 00

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.