Оренда екскаватора-навантажувача (Харків)

Оренда екскаватора-навантажувача (Харків) — від компанії «Джин»

 

Оренда екскаватора-навантажувача (Харків) в даний час затребувана послуга серед іншої оренди спеціальної техніки.  Завдяки своїй універсальності екскаватор-навантажувач може виконувати безліч різноманітних операцій.  Його можна активно використовувати як фронтальний навантажувач, використовувати в якості бульдозера.  Надійність техніки дозволить закінчити позначені роботи точно в строк і полегшить ручну працю.

Найбільш часто орендують техніку для реконструкції або будівництва доріг і дорожнього полотна, в лісовому господарстві, для сільськогосподарських операцій, в гірничодобувній промисловості, а також в будівництві.

Крім того, активно застосовується дана спецтехніка в побутових потребах:

— для прокладки каналізації на присадибних майданчиках;

— для облаштування ландшафту;

— для будівництва басейнів;

— для прибирання вулиць і території;

— для підготовки котлованів під фундамент будівель.

Оренда екскаватора-навантажувача (Харків)

 

Компанія з оренди спецтехніки «Джин» пропонує оренду екскаватора-навантажувача JCB 3CX.  Техніка JCB — це професійна будівельна техніка, яка відрізняється надійністю, гарною якістю і, головне, економічністю.  Тому якщо вам потрібно мати послугу оренда екскаватора-навантажувача, то JCB 3CX — це відмінне рішення.

Даний вид спецтехніки відрізняється відмінною маневреністю, а також простотою експлуатації і управління.  Ківш об’ємом в 1м3 дозволяє рити траншеї, котловани на глибині до 5-ти метрів.  При тому, що обсяг ковша невеликий, його вантажопідйомність становить 1.85 т.  Екскаватор-навантажувач JCB 3CX має вбудований гідромолот і масу 8 т.

 

До переваг екскаватора-навантажувача JCB 3CX також відносяться:

— система компенсації кута нахилу, яка дозволяє мінімізувати ймовірність прокидання сипучих;

— проста система кріплення навісного обладнання, що робить заміну швидкої і зводить до мінімуму простої техніки;

— гідропідсилювач керма полегшує управління технікою;

— маневреність, завдяки вдосконаленій системі повороту коліс.

 

При необхідності екскаватори-навантажувачі можна додатково укомплектувати необхідним додатковим обладнанням.  Наприклад, ямобуром, грейфером, відвалом для збирання ґрунту або снігу, гідравлічними ножицями, механічної щіткою для чищення бордюрів і проїжджої частини дороги.

Компанія з оренди будівельної спецтехніки «Джин» (Харків) пропонує якісні послуги і доступні ціни.  Нашу техніку можна орендувати на будь-який термін.  Ми впевнені в якості свого обладнання, так як воно систематично проходить технічний огляд, тому збої в роботі виключені.  Крім екскаваторів-навантажувачів ми надаємо в оренду автокрани, маніпулятори, бульдозери, самоскиди, евакуатори, дорожні катки та іншу техніку.

Для того, щоб скористатися нашими послугами ви можете залишити заявку на сайті або зв’язатися по телефону з нашими менеджерами.

Оренда екскаватора-навантажувача (Харків) зробить будівельні та ремонтні роботи легкими!

 

Детальна інформація за тел.:

+38 (097) 808 08 00
+38 (066) 800 80 00
+38 (073) 700 80 00

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.