оренда дорожного катка харьков

Оренда дорожнього катка в Харкові — від компанії «Джин»

Оренда дорожнього катка в Харкові — послуга, яка стане в нагоді не тільки для укладання асфальту.  Катки, як самохідна техніка, активно використовують для вирівнювання майданчиків під забудову, для ущільнення різних типів грунтів і бітумомінералов, для утрамбовиванія щебеню, стабілізації грунту та інших видів дорожньо-ремонтних робіт.

Більшість приватних підприємств, що надають дорожньо-ремонтні роботи, не мають в своєму арсеналі подібну техніку.  Вона не тільки дорога, але вона потребує спеціального обслуговування, фахівці, які будуть займатися машинами.  Для того, щоб раціоналізувати свої витрати в цьому напрямку досить скористатися послугою оренди дорожньо-ремонтної техніки.  А для приватних осіб, що виробляють будівельні роботи, спецтехніка потрібна разово.  Що теж робить нераціональним придбання катка.

Компанія «Джин» пропонує наступні типи дорожніх ковзанок:

Німецький віброкатокHAMMTRONIC HD90 вагою 13 тонн.

оренда дорожного катка харьков

Дорожній каток JCB VMT 260 (Німеччина) масою 3 т.

оренда катка в харькове каток JCB VMT 260

 

Німецький каток JCB RV-7 DS-01, вага якого — 7,5 т.

аренда катка дорожного харьков

 

 

Кожна модель відрізняється високою маневреністю, продуктивністю і компактністю.  Реверсна робота (рух заднім ходом) дозволяє працювати навіть у вузьких місцях, де відсутня можливість разворота. Вібраціонние дорожні катки ущільнюють грунт або дорожнє покриття не тільки завдяки своїй масі, а й завдяки вібраційних коливань вальців.

Основні відмінності кожного з них полягають в ширині ущільнюваної смуги, робочої швидкості, потужності двигуна.  Спецтехніка здається в оренду разом з послугами кваліфікованого оператора.

Для того, щоб заощадити витрати на оренду можна заправляти бак техніки власним паливом.  Але перша подача техніки здійснюється з повним паливним баком.  Також (за домовленістю з оператором) можна працювати в нічний час.  Завдяки цьому скоротитися термін робіт.  Що скоротить термін оренди дорожньої техніки.

 

Переваги оренди дорожнього катка в компанії «Джин»

Компанія «G.I.M.»  намагається зробити все, щоб швидше здійснити ваше замовлення: швидкий розгляд заявки, подача необхідної техніки на об’єкт в найкоротші терміни (за умови, що вона вільна).  Тим, хто хоче орендувати каток на тривалий час надаються знижки.  Ми не тягнемо час, а відразу приступаємо до роботи, як тільки техніка спуститься з транспортировочной платформи.

Вся спецтехніка знаходиться в технічно справному та обслуговуваному стані.  Вартість оренди одна з найбільш доступних в Харкові і Харківському регіоні.  Крім дорожніх катків у нас ви можете взяти на прокат інші види спецтехніки: автокрани, евакуатори, навантажувачі, самоскиди, бульдозери, техніку для буріння ям.

Наші менеджери допоможуть зорієнтуватися в тому, який саме вид техніки і її характеристики підійдуть конкретно для вашого випадку.

Оренда дорожнього катка в Харкові — справа одного дзвінка в наш офіс!

 

Детальна інформація за тел.:

+38 (097) 808 08 00
+38 (066) 800 80 00
+38 (073) 700 80 00

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.