Оренда бульдозера (Харків)

Оренда бульдозера (Харків) від компанії «Джин»

Оренда бульдозера (Харків) стане в нагоді не тільки при великому будівництві.  Бульдозер — це самохідна землерийна машина.  Пересувається за допомогою гусениць або коліс.  Навісний щит або відвал з криволінійним перетином і ножами в його нижній частині спростить роботу на будівельному майданчику.

Основним застосуванням даного виду техніки є:

— переміщення великих мас грунту;

— риття котлованів, каналів, канав, траншей;

— пошарове копання;

— спорудження насипів;

— зачистка пологих схилів і укосів;

— як допоміжне обладнання при бурінні глибоких свердловин;

— будівництво гребель, дамб, доріг;

— знесення старих будівель;

— засипка траншей;

— облаштування сміттєзвалищ;

— чистка снігу;

— організація перевалів;

— будівництво великих житлових комплексів, торгово-розважальних центрів;

— для будівництва трубопроводів і газопроводів і т.д.

На продуктивність машини впливають: розмір відвалу, потужність трактора, відстані для переміщення.  Завдяки невеликій кількості комплектуючих, які використовуються при складанні техніки, машина є дуже надійною.

 

Оренда бульдозера (Харків)

 

Оренда бульдозера — вигідна послуга.  У Харкові ви можете взяти в оренду бульдозер ДТ-75 в компанії з оренди спецтехніки «Джин».

Універсальний бульдозер ДТ-75 — це гусенична самохідна машина, яка робить невеликий тиск на грунт, має розвивається тягове зусилля, а також може працювати на складних ділянках місцевості (перевали, на бездоріжжі, при великих перепадах висоти, в грунті, чагарниках і каміння), маневреність, простота управління, невибагливість обслуговування.  До основних недоліків використання бульдозера ДТ-75 варто віднести невисоку транспортну швидкість, а також додаткові витрати на транспортування техніки за допомогою трала.

Бульдозер ДТ-75 має ширину відвалу — 2,5 метра, колію — 1,5 метра.  Загальна вага техніки становить 7,3 тонни.  У вартість оренди входять послуги досвідченого водія-машиніста.

Вся техніка, яка є в автопарку «Джин» (Харків) проходить всі необхідні експертизи і перевірки, що підтверджують відповідність технічних характеристик всім необхідним нормам.  Тому орендуючи у нас будівельну техніку, ви можете бути впевнені, що ймовірність поломок, збоїв в роботі зведена до мінімуму.

Ми пропонуємо доступні ціни, однак підсумкова вартість буде залежати від терміну оренди, графіка роботи, відстані для транспортування бульдозера.  Для того, щоб здійснити оренду вам необхідно зв’язатися з нашими менеджерами за номером телефону, вказаним в контактах або залишити запит через спеціальну форму на сайті.

Також у нас ви можете орендувати інші види будівельної і ремонтної техніки: самоскиди, автокрани, навантажувачі, екскаватори, маніпулятори, ямобури, дорожні катки та ін.

 

Оренда бульдозера в компанії «Джин» (Харків) допоможе з легкістю впоратися навіть з найскладнішими завданнями на всіх етапах будівництва.

Детальна інформація за тел.:

+38 (097) 808 08 00
+38 (066) 800 80 00
+38 (073) 700 80 00

Один ответ

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.