Спил дерев з автовишки в Харкові від компанії «Джин»

спил дерев з автовишки харків

Спил дерев з автовишки в Харкові — не рідкість.  Дерева можуть чіпляти дроти, під час негоди порушувати їх цілісність і навіть руйнувати частини будівель.

Кронування, спил по частинах або повноцінна валка аварійних, занадто високих, сухостійних — актуальне в будь-який час року.  Основна складність даного заходу полягає в тому, що для його організації та проведення необхідна спеціальна техніка.  Здавалося б, що можна і самостійно зайнятися обрізанням дерев, варто лише орендувати спеціальний автомобіль та обзавестися іншою технікою.  Однак дана процедура при незнанні особливостей і відсутності досвіду може бути небезпечною.

Що робити в такому випадку?  Звернутися в спеціалізовану компанію «Джин» і замовити послугу обрізки дерев з вишки в Харкові.

Команда досвідчених фахівців-висотників на власній автовишці і зі спецтехнікою здійснить обрізку зайвих гілок, спіл стовбура і при цьому зробить все безпечно і в найкоротші терміни.

Звичайно, в Харкові є десятки організацій надають подібні послуги.  Однак, нашими перевагами є:

автовышка в ХарьковеКоманда досвідчених пильщиків, операторів автовишок — швидко, якісно, ​​а головне, безпечно здійснить необхідні роботи з обрізки дерев.

  1. Наявність всієї необхідної спецтехніки та автовишки з максимальною висотою підйому стріли — 26 метрів. Ми можемо працювати з найвищими деревами — тополями, дубами, каштанами. Спеціалісти працюють в спеціальних касках і страхувальних ременях.
  2. Ми не тільки кронуємо або спилюємо дерева, а й транспортуємо сміття.
  3. Спил або валка здійснюється в кілька етапів: підбір відповідного місця для установки автовишки, фіксація гілок і частин стовбура спеціальними тросами, спил дерева частинами і безпечний їх спуск на землю або в контейнер вантажівки.
  4. Орієнтуємося на побажання замовників.
  5. Надаємо послуги не тільки по кронуванню дерев, а й по їх валці.
  6. Пунктуальність. Ми завершуємо необхідний обсяг роботи в обумовлені терміни.
  7. Знаємо стандарти техніки безпеки і дотримуємося їх.
  8. Надаємо доступні ціни на спил дерев з автовишки в Харкові. Вартість спилювання дерев з автовишки в Харкові формується, з огляду на наступні фактори: віддаленість об’єкту; кількість дерев, що підлягають кронування або валки;  розміру дерева і його висоти;  породи дерева (є м’які — ялина, верба, тополя) і тверді породи (горобина, клен, горіх, береза, бук, акація, яблуня);  типу автовишки;  необхідність транспортування обрізаних гілок або стовбура;  необхідності викорчовування пня.  Точну вартість можуть назвати диспетчери після уточнення всіх деталей.

Професійний спил дерев з автовишки в Харкові від компанії «Джин» — значить довірити складну роботу в руки справжніх професіоналів.

Детальна інформація за тел.:

+38 (097) 808 08 00
+38 (066) 800 80 00
+38 (073) 700 80 00

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.