мини экскаватор в Харькове

Оренда міні-екскаватора в м. Харків — від компанії «Джин»

Оренда міні-екскаватора (Харків) — це відмінна можливість використовувати помічника в будівельних і ремонтних роботах за невелику вартість.  Ця компактна, але маневрена спецтехніка отримала велику популярність і визнання в усьому світі.

Міні-екскаватори — це самохідні силові агрегати, які за допомогою додаткового навісного обладнання можуть виконувати широкий спектр будівельних робіт в щільній міській забудові або на будмайданчику, який має невелику площу.

Сучасний міні-екскаватора — це зменшений прототип великий гусеничної машини, основною відмінністю якої є укорочена пересувна платформа.  Сама платформа має гумові гусениці, які не здатні завдати шкоди дорожньому покриттю — асфальту, бруківці, тротуарній плитці.  Також така машина має невелику вагу.

Найбільш часто оренда міні-екскаватора необхідна для:

 

мини экскаватор в Харькове

— земляних робіт;

— прокладання кабелів для електрокабелів і зв’язку;

— зведення парканів та огорож;

— прокладки газових і водопровідних труб;

— благоустрою ландшафту, присадибних територій;

— будівництва невеликих об’єктів;

— проведення археологічних розкопок;

— аварійно-рятувальних робіт.

Міні-екскаватори є універсальною спецтехнікою, яку можна додатково укомплектувати навісним обладнанням в залежності від потреб будівництва і ремонту.  Це можуть бути виброплита, гідравлічні ножиці, гідромолот, бури, грейферний захват і ін.

Компанія з оренди спецтехніки «Джин» (Харків) має в своєму автопарку міні-екскаватор ZeppelinZR35 голландського виробництва.  Його вага становить 3,5 т, а ширина гусениць по 30 см. Завдяки таким параметрам машину можна опустити на дно котловану або ж розмістити на даху промислової будівлі для виконання демонтажних робіт.

Максимальна глибина копання становить 3,4 метра.  Такий глибини достатньо для виконання будь-яких робіт.  Максимальна висота навантаження — 3,2 метра.  У комплектації техніки йдуть три ковша різних розмірів — 30 см, 50 см, 100 см.

 

До важливим перевагам оренди невеликого екскаватора ZeppelinZR35 варто віднести високу маневреність, продуктивність і невеликі розміри.

Для оформлення заявки на оренду міні-екскаватора ZeppelinZR35 необхідно заповнити заявку на сайті або по телефону.  Наші менеджери зорієнтують на рахунок вільних дат і вартість техніки.  Доставка екскаватора здійснюється за допомогою крана-маніпулятора або на тралах.  Витрати на доставку оплачуються окремо.

Вся спецтехніка компанії «Джин» проходить систематично огляди, експертизи, технічне обслуговування, тому повністю відповідає всім нормам.  Орендую техніку у нас ви можете бути впевнені, що техніка не дасть збій в самий невідповідний момент.

Оренда міні-екскаватора (Харків) — це недорогий, але практичний і вигідний варіант виконання складних будівельних і ремонтних робіт.

Детальна інформація за тел.:

+38 (097) 808 08 00
+38 (066) 800 80 00
+38 (073) 700 80 00

 

2 ответа

  1. Nec ut tellus ornare, orci tortor suspendisse aliquet sollicitudin rhoncus, maecenas suscipit cras porttitor vestibulum vivamus. Ortensia Alyosha Nadiya

  2. Awesome write-up. I am a normal visitor of your site and appreciate you taking the time to maintain the excellent site. I will be a frequent visitor for a really long time. Lesli Cecilius Crawford

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.